Fotobudka – Mazowieckie

wasy

Fotobudka w mazowieckim urozmaici każdą zabawę

Poszukujesz fotobudki w mazowieckim? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Oferujemy wysokiej klasy fotobudki, które urozmaicą każdą imprezę! Wesele, studniówka, event firmowy, impreza w klubie, a nawet imieniny teściowej – każda okoliczność jest dobra, aby zapewnić sobie warunki do świetnej zabawy! Dzięki wysokiej klasy podzespołom, wykorzystanym w naszych budkach fotograficznych, możemy zapewnić o doskonałej jakości odbitek, którymi będziecie mogli się zachwycać nawet po upływie wielu lat, wracając myślami do pięknych, weselnych chwil.

Dużym atutem mazowieckich fotobudek jest także ogromna różnorodność przygotowywanych propozycji – urządzenie wykonuje zdjęcia w kolorze i czarno-białe, jest wyposażone w funkcję green screen, umożliwia cięcie zdjęć na paski, a także pozwala na indywidualny layout i branding zdjęć. Dzięki tak dużemu wyborowi, z pewnością każdy z gości znajdzie coś dla siebie! Jeżeli również i Wy poszukujecie fotobudek zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mazowiecka fotobudka dla każdego

Jeśli poszukujesz fotobudki na Mazowszu, to nie mogłeś lepiej trafić! Nawet jeżeli po raz pierwszy będziecie mieli styczność z budką fotograficzną – o nic nie musicie się martwić. Nasza ekipa pomoże Wam we wszystkim – tak, abyście krok po kroku zmierzali do zapewnienia sobie doskonałych pamiątkowych zdjęć, a jednocześnie świetnie się przy tym bawili. Aby cieszyć się doskonałą rozrywką wystarczy skontaktować się z nami i zamówić sprzęt na dowolny termin, a następnie… czekać aż pojawimy się na Waszej imprezie! Od wielu lat wynajmujemy fotobudki na terenie województwa Mazowieckiego, zapewniając niezapomnianą zabawę podczas każdej imprezy.

Co więcej, mimo wielu zalet i rosnącej popularności, cena fotobudki w mazowieckim nie musi być wysoka. Udowadniamy, że dobra zabawa nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi. Dlatego też oferujemy swoim Klientom fotobudki w korzystnych cenach, dzięki czemu mogą stać się one uzupełnieniem każdej imprezy.

ADRES

03-289 Warszawa
ul. Magiczna 20A/1

ZADZWOŃ

Klaudia    504 329 611

Rafał     514 677 367

Codziennie 8:00 – 21:00

biuro@fotopsoty.com.pl

NIP: 5661979236

car

Dojazd

Oferujemy dojazd na terenie całego Mazowsza.
Powyżej 20 km od Warszawy 0,50 zł/km.

 Napisz do nas!

1 + 4 =

Open Facebook