Fotobudka na wesele – Warszawa

wasy

Wesele inne niż wszystkie!

Fotobudka na wesele w Warszawie to absolutny hit, na który decyduje się coraz więcej osób. Wydruki z fotobudki personalizujemy według Waszego życzenia. Mogą to więc być imiona Państwa Młodych, data ślubu lub inny dowolny motyw. Zapewniamy specjalne gadżety o tematyce weselnej oraz proponujemy również Pamiątkową Księgę Gości do wklejania zdjęć z dedykacją. Wszystko to czyni fotobudkę niezbędnym elementem każdego wesela!

Dzięki wysokiej klasy podzespołom, wykorzystanym w naszych budkach fotograficznych, możemy zapewnić o doskonałej jakości odbitek, którymi będziecie mogli się zachwycać nawet po upływie wielu lat, wracając myślami do pięknych, weselnych chwil. Dużym atutem warszawskiej fotobudki na wesele i inne uroczystości jest także ogromna różnorodność przygotowywanych propozycji – urządzenie wykonuje zdjęcia w kolorze i czarno-białe, jest wyposażone w funkcję green screen, umożliwia cięcie zdjęć na paski, a także pozwala na indywidualny layout i branding zdjęć.

Doskonała zabawa z fotobudką na wesele w Warszawie

Fotobudka na wesele w Warszawie urozmaici każdą uroczystość, tworząc jednocześnie niezapomniane pamiątki. Jej obsługa jest niezwykle łatwa, lecz w razie jakichkolwiek wątpliwości, nasza doświadczona ekipa pomoże Wam się z nią uporać. Cały czas nad właściwym przebiegiem działań będzie czuwał nasz animator, przez co nie musicie martwić się o to, że urządzenie zawiedzie. Dzięki temu oferowana przez nas fotobudka będzie mogła robić prawdziwą furorę!
Aby cieszyć się doskonałą rozrywką wystarczy skontaktować się z nami i zamówić sprzęt na dowolny termin, a następnie… czekać aż pojawimy się na Waszej imprezie!

Warszawska fotobudka na wesele to fantastyczna zabawa zarówno dla Pary Młodej, jak i wszystkich zgromadzonych gości. Urozmaici każde przyjęcie, sprawiając, że będzie ono niezapomniane. Kolorowe gadżety oraz prosta obsługa fotobudki sprawiają, że cieszą się one niesłabnącą popularnością. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby stworzyć pamiątkę, przypominającą o tym szczególnym dniu.

Open Facebook