Cennik – Fotobudka – Warszawa

wasy

Baw się świetnie!

Fotobudka to doskonały pomysł na urozmaicenie każdej imprezy! Niezależnie od tego, czy jest to wesele, urodziny, czy też event firmowy, rozwiązanie to dostarczy każdemu obecnemu gościowi wiele radości i rozrywki. Jej nieskomplikowana obsługa oraz różnorodność gadżetów i filtrów sprawiają, że jest ona coraz częściej wykorzystywana na różnego rodzaju imprezach. Tym, co przyciąga osoby nią zainteresowane jest atrakcyjna cena warszawskiej fotobudki, która zapewnia niezapomnianą zabawę podczas trwania całego wieczoru.

Tysiące zadowolonych klientów potwierdzają, że cena warszawskiej fotobudki nie musi być wysoka. Dzięki temu może zdecydować się na nią niemal każdy, ceniący sobie oryginalne gadżety, wpływające na jakość zabawy zaproszonych gości. Dzięki możliwości dużej personalizacji wydruków, urządzenie to z pewnością znajdzie wielu fanów. Nic więc dziwnego, że fotobudki są coraz częściej wykorzystywane na różnego rodzaju imprezach. Dzięki zabawnym odbitkom oraz gadżetom zapewni niezapomnianą rozrywkę każdemu uczestnikowi wydarzenia.

Cena fotobudki w Warszawie

Mimo wielu zalet i rosnącej popularności, cena fotobudki w Warszawie nie musi być wysoka. Udowadniamy, że dobra zabawa nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi. Dlatego też oferujemy swoim Klientom fotobudki w korzystnych cenach, dzięki czemu mogą stać się one uzupełnieniem każdej imprezy. Sprawdzą się one nie tylko na weselu, czy urodzinach, ale również podczas bankietów biznesowych oraz firmowych spotkań integracyjnych. Skutecznie rozluźnią atmosferę, przełamią bariery, a jednocześnie zagwarantują niezapomnianą pamiątkę!

Jeżeli również i Wy poszukujecie korzystnych cen fotobudki w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat z wielką chęcią umilamy każdą imprezę, gwarantując niezapomniane przeżycia. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy doskonałe gadżety i rekwizyty, dzięki którym będziecie mogli się przebierać i tworzyć naprawdę niesamowite stylizacje, które urozmaicą każde zdjęcie, czyniąc je wyjątkowym! Jeżeli również i Wy poszukujecie fotobudek zapraszamy do kontaktu.

Organizując urodziny, wieczór panieński, kawalerski, czy wesele, zastanawiasz się jak w interesujący sposób urozmaicić czas swoim gościom.

Na podstawie wielu obserwacji, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kreatywnych gospodarzy. Budka fotograficzna to idealny element każdej udanej imprezy. To miejsce, w którym Twoi goście będą mogli samodzielnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Fotobudka na wesele to pomysł, który za każdym razem cieszy się ogromną popularnością.

Nasze fotobudki rozwozimy na terenie całej Warszawy i w okolicach na terenie Mazowsza.

Dodatkowo, dysponujemy również atrakcyjnymi, zabawnymi gadżetami, które będą idealnym dodatkiem do każdego zdjęcia!

CENNIK FOTOBUDKI

STANDARD

2 godziny  zabawy

600 zł

PLUS

3 godziny  zabawy

800 zł

EXTRA

4 godziny  zabawy

1000 zł

DO NEGOCJACJI

Ustalenia indywidualne

OPCJE DODATKOWE

clock

Dodatkowa godzina

Wciąż dużo chętnych do foto psot? Żaden problem. Każda dodatkowa godzina zabawy to koszt 200 zł.

car

Dojazd

Oferujemy dojazd na terenie całego Mazowsza.
Powyżej 20 km od Warszawy 0,50 zł/km.

book

Pamiątkowa Księga Gości

Możliwość wyboru rodzaju albumu koszt 80 zł

kopia

Dodatkowa kopia zdjęć

Dodatkowa kopia wydruku zdjęć (do Księgi Gości) – 50 zł

pendrive

Dodatkowy pendrive

Dodatkowy pendrive ze zdjęciami – 30 zł

rekwizyty

Nietypowe rekwizyty

No problem 🙂 Cena do uzgodnienia

bubbles

Bańki mydlane

w pakiecie z fotobudką 25 % zniżki na bańki mydlane

ksiega

Open Facebook